Паста за полиране.

Пазар за търговци на материали, машини и инструменти, използвани за ножарството и други занаяти.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Продавачите имат право само на една тема за съответните стоки. Темите на утвърдени продавачи с определени стоки ще бъдат със статус "Закачена тема" в горният край на форума. Единични продажби ще бъдат помествани като нормални теми и ще бъдат изчиствани след приключване на продажбата.
Съобщение
Автор
Аватар
chikov

Паста за полиране.

#1 Мнение от chikov » 09 Авг 2021, 19:06

Здравейте!
Моля за малко насоки!
Преди време си купих бяла паста за полиране от която останах много доволен. Но след като свърши купувам разни евтини но не съм доволен защото много се размазват. Пастата ми я препоръча колега от този форум. Със доставка ми излезе около 70-80 лв. Но и пастата не беше малко парче. Квадратен профил около 4-5 см. и дълга около 20. Това естествено е само по спомен. Та въпроса ми е препоръчайте ми нещо подобно. Полирам със вълнен диск.

Аватар
RAZORBLADE
Обратна връзка:

Re: Паста за полиране.

#2 Мнение от RAZORBLADE » 09 Авг 2021, 21:08

Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
chikov

#3 Мнение от chikov » 10 Авг 2021, 15:15

Благодаря ти Яска! Точно в десетката. Както винаги точен и отзивчив. Поръчах.

Аватар
RAZORBLADE
Обратна връзка:

#4 Мнение от RAZORBLADE » 10 Авг 2021, 18:51

В Практикер има пасти на ЗАЙ Берковица. Има и бели. Хората ги хвалят, не съм пробвал още.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Публикувай отговор