Гласуване за конкурс Остър Мезеджия ПЪРВО МЯСТО

Организация, мероприятия, конкурси.

Модератори: Hof, Djigit, Rigor Mortis

Гласуване за победител за конкурса "Остър Мезеджия".

Митев - за конкурс на нож под надслов ''Остър МезАджия" viewtopic.php?f=39&t=9464
3
3%
V.K. за конкурса "Остър мезаджия" viewtopic.php?f=39&t=10098
2
2%
V.K. за конкурса-втори нож от същата тема "Остър мезаджия" viewtopic.php?f=39&t=10098
0
Няма гласували
митко_990 за конкурса ,,Остър МезАджия" viewtopic.php?f=39&t=9377
1
1%
AVITOHOL Първия ми нож за конкурса ''Остър Мезаджия" viewtopic.php?f=39&t=9426
2
2%
Нож за конкурса ''Остър Мезаджия" 1 от Ст.Васков-GaiDjin viewtopic.php?f=39&t=9425
0
Няма гласували
Нож за конкурса ''Остър Мезаджия" 2 от Ст.Васков-GaiDjin viewtopic.php?f=39&t=9425
0
Няма гласували
Нож за конкурса ''Остър Мезаджия" 3 от Ст.Васков-GaiDjin viewtopic.php?f=39&t=9425
0
Няма гласували
vesko Нож Браток за конкурса ''Остър Мезаджия" viewtopic.php?f=39&t=9427
2
2%
vesko Втория ми нож за Конкурса остър мезаджия.viewtopic.php?f=39&t=9961
1
1%
Kiril_VM Нож за конкурса "Остър мезеджия" №1 viewtopic.php?f=39&t=9966
2
2%
Kiril_VM Нож за конкурса "Остър мезеджия" №2 viewtopic.php?f=39&t=9967
0
Няма гласували
Kiril_VM Нож за конкурса "Остър мезеджия" №3 viewtopic.php?f=39&t=10063
6
6%
DIKISANA : Нож за конкурса остър мезеджия viewtopic.php?f=39&t=9922
0
Няма гласували
TARGET: Конкурс "Остър мезеджия" viewtopic.php?f=39&t=10038
17
17%
Katerach За конкурса Остър МЕЗЕДЖИЯ-втория направен. viewtopic.php?f=39&t=9694
3
3%
Danaec Моя мезаджия viewtopic.php?f=39&t=9402
47
47%
Терзиев "Остър мезеджия" №1 viewtopic.php?f=39&t=10102
0
Няма гласували
Терзиев Втори нож за "Остър мезеджия" нож "Заядливко" viewtopic.php?f=39&t=10104
0
Няма гласували
Spartak : Конкурс " Остър мезеджия " - нож " Базилиск " viewtopic.php?f=39&t=10097
15
15%

Общо гласове: 101

Съобщение
Автор
vesko

Re: Гласуване за конкурс Остър Мезеджия ПЪРВО МЯСТО

#31 Мнение от vesko » 31 Дек 2017, 18:40

рундьо написа:До тук Първото и Второ място са ясни!Само за третото се получава,,кантар" но ако се запази до края просто прибавете процентите от всички гласове и така да се реши победителя-мисля че е честно, но ще решат възложителя и модератора!Честито на Победителите!
Според мен трябваше резултатите да не се виждат .Така битката се предреши още в самото начало.
Примкаря беше писал че вота трябва да е таен и накрая на гласуването да се обявят резултатите.

Аватар
martin_yy

#32 Мнение от martin_yy » 31 Дек 2017, 19:54

RAZORBLADE написа:
martin_yy написа:
RAZORBLADE написа: Отговор на втори въпрос: Ако трябва ще се направи втори кръг с гласуване.
RAZORBLADE написа: Допълнително гласуване не може да има.
Нещо не ми стана ясно ще има или няма да има?
Прав си че недоволни винаги ще има, но така както си направил регламента ще са недоволни с основание. И сумирането на точките помага много, не съм сигурен дали си разбрал правилно какво точно предлагам. А това че се гласува за ножове, а не за майстори/участници не разбрах в каква връзка си го написал, мисля че това е повече от ясно.
Имах предвид, че не може да се гласува два ли повече пъти от един профил, с това, че неможе да има допълнително гласуване - софуера на форума не го позволява. Недей да сечеш изречения и да ги тълкуваш както ти е удобно.

Не знам дали ще има втори кръг. Зависи от Примкаря. Наградния фонд е от него. Не мога да се грижа за всичко. Никой не пожела да даде идея и да гласува нещо, мълчахте, сега сте недоволни. Гласувайте участниците дали искате ново гласуване. Да се смята ли по точки или да не се смята?
Не сека изречения. Ти беше казал че ако се наложи ще има повторно гласуване, аз предложих вариант при който това няма да се наложи, по-просто и ясно не мога да го кажа. По-скоро ти се опита да ми преиначиш думите.
Относно гласуването няма какво повече да добавя, аз не съм нито организатор, нито участник, а просто следих с интерес цялата организация. Инициатива беше много хубава и за това ми стана малко кофти, когато накрая гласуването се оплеска. В крайна сметка предложих вариант, който съм убеден че е по-справердлив от настоящия и е с доста по-ясен регламент, от там нататък има организатори, които да си вземат решение.

Аватар
Георги

#33 Мнение от Георги » 01 Яну 2018, 23:06

RAZORBLADE написа:Ужас. Почна се.........

Отговор на трети въпрос: Желателно е да се гласува и за трите места.
Гласували за 1-во място - 100 човека
Гласували за 2-ро място - 65 човека
Гласували за 3-то място - 60 човека

Аватар
danaec

#34 Мнение от danaec » 02 Яну 2018, 10:08

Затваряи гласеването че да запивам *ROFL* .

Заключено