Casio G-Shock DW5600-1ER

Място за продажба на стоки несвързани с ножове и ножарство.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
radula

Casio G-Shock DW5600-1ER

#1 Мнение от radula » 30 Яну 2021, 17:42

С две думи- купих го с огромен мерак, сложих го вкъщи, поразходих го из стаите ....и в кутията. Часовникът е купуван от колекционер на G-shock, да- има и такива хора, и никога не е слаган. В това се убедих лично. Оставаща, валидна за България гаранция от 10 месеца. Монтиран bullbar, който много "отваря" часовника. С две думи- идеален представител на класическите G-shock. Без абсолютно никакви следи от носене, дори и по каишката, като знаем, че там си личи белега от катарамата дори от няколко дни носене. На снимките може да се забелязват прашинки.
Причина за продажбата- свикнал съм с "водомери" и този ми малее.
DW-5600 са емблематична серия за G-SHOCK. Това е първият създеден дизайн от CASIO още през далечната 1983г. Днес този часовник освен функционалноста и здравината си носи и историята на G-SHOCK. Касата и безела са изработени от резин с минерално стъкло. 20bar водоустойчивост, хронометър,таймер,многофункционална аларма, подсветка на циферблата и др.

Мъжки часовник Casio G-Shock - DW-5600BB-1ER
Тип стъкло: Минерал-кристал
Тип механизъм: Кварцов /задвижва се от батерия/
Стил: Спортно-ежедневен
Материал корпус: Полимер
Размери на часовника: 48.9 мм х 42.8 мм х 13.4 мм
Циферблат: Дигитален
Каишка/верижка: Черна каишка от полимерен материал
Водоустойчивост: 20 Bar /плуване, гмуркане/
Календар: Дигитален
Гаранция: 24 месеца
Функции:

Илюминатор
Удароустойчив
Хронометър
Таймер
Аларма
12/24 часов показател
Автоматичен календар
Цената е с 30 лв. по-ниска, защото все пак часовникът няма пълната гаранция от 24 месеца.
цена- 140 лв.
ВАЖНО! Тъй като в последните месеци ми се случи така, че превъртях доста часовници и няколко ножа, вероятността да попадна в полезрението на НАП е реална. Не искам да плащам неоправдани налози върху стоки, които са си мои и за които съм давал средства и НЕ съм реализирал печалба. По тази причина ще изпратя часовника БЕЗ наложен платеж на евентуалния купувач, а парите ще ми бъдат изпратени като паричен превод, в който се упоменава, че не са част от търговска сделка. Не е сложно, просто едно действие повече. За колеги, с които се познаваме лично или задочно нещата ще станат безпроблемно, а за останалите/без да искам да ги обидя/ след като пуснат паричен превод. Разберете ме правилно- покрай томболи и форумни инициативи се появиха доста нови персони, които не са познати и имам основание за резерви.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.cc/gallery/70cLMXF

Аватар
radula

Re: Casio G-Shock DW5600-1ER

#2 Мнение от radula » 30 Яну 2021, 20:26

Запазен!