Какво имам зад гърба на работното ми място!?

Мястото за лаф-мохабет, и други теми.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
baiivan3

Re: Какво имам зад гърба на работното ми място!?

#31 Мнение от baiivan3 » 04 Ное 2010, 22:41

Гого,това че четеш и другия форум е само похвално за теб.Браво че разпозна колежката.Другото за което ме укоряваш, е не мога да се съглася.
Опитах в началото да пиша и в този форум,бях леееко отритнат,от кого,от тарторите.
Яд ме е само че не бях отсвирен от,Рейзъра,Силвърмен,Ууди.Дори бай Сачмо,чиито ножове,и ценообразуване оспорих в другия форум,не се държаха така както някои други.
Винаги мога да спра да чета и "пиша"в този форум,но не и преди аз да го реша окончателно.
Ако админа на форума поиска това, то вече ще е факт.Друг едва ли би имал моралното право да го направи.Уважавам форума,както и някои от членовете му,но,има хора които малко се самозабравят.
Форума е за ножове все пак,начина им на производство и т.н.Дайте да не включваме това кой в какво настроение е в момента кой му е любимия съфорумец.

gogotattoo

#32 Мнение от gogotattoo » 04 Ное 2010, 22:49

A защо не иска да се представи,помислете. - обясни ми какво искаш да кажеш с това и ще си стиснем ръцете.
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

baiivan3

#33 Мнение от baiivan3 » 04 Ное 2010, 22:56

Ами и аз във другия форум съм си качил снимка на детето за аватар,и Диди я има на снимка,пък тук защо нямаме .....незнам.
П.П. Този форум съм го открил доста преди другия.За стискането на ръцете,на мен не мие проблем,аз нямам скрупули.

gogotattoo

#34 Мнение от gogotattoo » 04 Ное 2010, 23:02

Абе слагането на снимка е твой избор и си го слагаш в профила - сложи каквото щеш. Под представяне на членовете разбираме две думи , които всеки пише - по избор, от къде е, възраст, занятие , интереси - това е, и затова имаме специална тема. Това, разбира се е по желание, но ти ни обясняваш, че имаме някаква вина та тя да не иска да се представи, освен това Джигит, нашият модератор я покани, преди да разбере, че е жена, обикновен интерес, който проявяваме към новодошлите, с цел да се чувстват по-комфортно...

П.П. Сега Госпожата ще каже - Що ли ми трямваше....

magnus

#35 Мнение от magnus » 04 Ное 2010, 23:06

И Аз четем много и "чужди" форуми, па как никъде не се стигна до бой бе?.. току се намеси некой и кавгата секне.
К'во стана с оня дуел дето се гласеше по едно време?
Последно промяна от magnus на 05 Ное 2010, 09:54, променено общо 1 път.

D.D.

#36 Мнение от D.D. » 05 Ное 2010, 01:41

Здравей gogotattoo,
първо, може би е редно да се извиня за този смут, който съм създала неволно!
gogotattoo написа:Та не разбирам ква е тая мистерия по представянето, та чак и бай Иван почва да ни укорява - идея нямам за какво. За мен е цивилизовано човек да се представи, след като е решил да пише в някакъв фоум - просто защото така диалогът е много по-коректен и се скъсява дистанцията, иначе пак ще кажа за любимите ми "смелчаци зад пердето
аз не виждам мистерия тук, когато се регистрирах в другия форум също не съм се представяла, в последствие се случи така, че се ангажирахме с една разпродажба и беше неизбежно да се знае къде работя, това ме обремени в известен смисъл, защото освен себе си, аз представям и фирмата, чийто служител съм, това вярвам отговаря на въпроса защо не съм пожелала да се представя.
gogotattoo написа:Айде сега, Госпожо Диди, кажи какво ще предложиш да си купим от твоя магазин, какви стоки минават през ръцете ти и пр., ще ми е интересно.
нямах и все още нямам никакво намерение да ви предлагам каквото и да било, за всекиго е лесно да намери каквото му е нужно, без да му се завира в очите.
gogotattoo написа:П.П. Допускам, че наскоро се срещахме в един оръжеен магазин, но това е коментар за ЛС, ако те интересува.
това е напълно възможно, надявам се само да съм била изпила кафето си ;)

В заключение мога само да добавя, че цялата тая провокация бе напълно ненужна, не може ли просто да ми е интересно да чета?! Това вече, разбира се, е невъзможно, понеже бяхте тъй любезен да ме лишите от правото на известна доза анонимност!

kamen

#37 Мнение от kamen » 05 Ное 2010, 02:11

След като всички видяхме последствията от рекламите на салам в друга тема, сега ще видим последствията от гледане на турски сериали! Супер! *YAHOO*

gogotattoo

#38 Мнение от gogotattoo » 05 Ное 2010, 10:41

Към D.D.

Съжалявам/душа/, но вече си в светлината на прожекторите :D

Бай Иванееееееееее, да те ... ... .. ...не! *DANCE*

magnus

#39 Мнение от magnus » 05 Ное 2010, 11:22

gogotattoo написа:...да те ... ... .. ...не! *DANCE*
kamen написа:...сега ще видим последствията от гледане на турски сериали!...
В морзов код при това *CRAZY*.
D.D. написа:...нямах и все още нямам никакво намерение да ви предлагам каквото и да било, за всекиго е лесно да намери каквото му е нужно, без да му се завира в очите....
По-важно е ,че като се стигне до личен контакт и информация за нещо, си на най-високо ниво!

D.D.

#40 Мнение от D.D. » 05 Ное 2010, 11:29

magnus написа:
D.D. написа:...нямах и все още нямам никакво намерение да ви предлагам каквото и да било, за всекиго е лесно да намери каквото му е нужно, без да му се завира в очите....
По-важно е ,че като се стигне до личен контакт и информация за нещо, си на най-високо ниво!
Благодаря, magnus!

gogotattoo

#41 Мнение от gogotattoo » 05 Ное 2010, 13:24

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

А иначе изглеждам като на аватара си, само дето на снимката съм малко по-млад *dance jaga* *dance jaga*

Публикувай отговор