Facebook срещу форума

Мястото за лаф-мохабет, и други теми.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
emilkg

Facebook срещу форума

#1 Мнение от emilkg » 03 Мар 2018, 16:39

Защо много от старите майстори вече не представят ножовете си във форума,
Само Facebook ли е виновен, или има нещо друго.

Аватар
митко_990

Re: Facebook срещу форума

#2 Мнение от митко_990 » 03 Мар 2018, 17:06

Може би заради по голямата публика е една от причините

Аватар
RAZORBLADE
Обратна връзка:

#3 Мнение от RAZORBLADE » 03 Мар 2018, 22:44

Че аз си ги представям, бе. Просто не обичам да поствам еднакви модели. Като направя нещо ново и различно, тогава показвам. И други ги постват. Нещо ви е обзела носталгия ми се струва.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
woody

#4 Мнение от woody » 04 Мар 2018, 00:46

Малка част мързел и по-голяма част липса на каквито и да било коментари. Няма кой да те напсува. :D Логично е човек да приеме, че е омръзнал вече на колегите си.
Пътечка към сайта ми:............... http://www.mk-jewel.com/index-bg.html[/url]

asenvr

#5 Мнение от asenvr » 04 Мар 2018, 06:24

woody написа:Малка част мързел и по-голяма част липса на каквито и да било коментари. Няма кой да те напсува. :D Логично е човек да приеме, че е омръзнал вече на колегите си.
*THUMBS UP*

Аватар
RAZORBLADE
Обратна връзка:

#6 Мнение от RAZORBLADE » 04 Мар 2018, 08:17

Част от човешката природа е да намира по-лесен начин за всичко. Фейсбук дава светкавичен отклик на всичко - коментари, мнения, покупки. Социалният аспект на форума като концепция е по-бавен най-малкото заради платформата. Отдавна бях казал, че все по-малко ще пиша, защото в един момент, преди години, преглеждайки постовете, видях, че имам над 40 поста на ден. От тогава спрях да съм на всяка манджа мерудия и само чета и модераторствам, когато мога.

Съзнателно или не, фейсбука краде и време не само за ножовете. И аз се хващам, че отделям една част от компютърното ми време там. Пак казвам, че ви е хванала носталгия за отпреди фейсбука. :)
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

asenvr

#7 Мнение от asenvr » 04 Мар 2018, 11:45

Някои от нас нямат фейсбук.

Аватар
караконджол

#8 Мнение от караконджол » 04 Мар 2018, 12:32

asenvr написа:Някои от нас нямат фейсбук.
Много сме.Айде имам месинджър,ама фейса не е моята платформа.Мисля си че justten щеше да е добре-пази само последните десет поста.Ама пуска само десет потребителя в група-така пак не става.Форумът си е злато,който иска да декламира като пионерче на празник във Фейса.Аз оставам тук.
При психолога:
- от кога се чувствате като овца
- още от малко агънце
(казано с блага усмивка и влажен поглед)

minko

#9 Мнение от minko » 28 Апр 2018, 13:07

Фейса е най-лесния начин, но там не може да получаваш обективни мнения и помощ. Там са много хора и има много спам. Поне това съм забелязал в големите групи.

Публикувай отговор