Няколко ножа за разчистване

Форум за пазарлъци и сделки.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
certomaz

Няколко ножа за разчистване

#1 Мнение от certomaz » 22 Окт 2019, 15:49

Здравейте, няколко ножа за продаване, от моята колекция. Просто много ми стават, а имам и малки деца, и ме е страх да не набарат нещо неприбрано незаключено, а вече няма место за всичкото желязо... Няколко неща да кажа, предварително се извинявам, снимките са с телефон правени на стайно осветление, като гледам, даже някои надписи и детайли не се виждат, но все пак мисля, че са ок. Гарантирам, че нещата са оригинални, може да се гледа тества и т.н., моля без бартери, възможни са някакви леки/разумни пазарлъци, но общо взето повечето неща са ми на загуба.. така, че моля за разумни предложения. Единствените бартери, към които бих имал интерес са за Cold Steel Hatamoto, Microtech OTF някакъв и Benchmade H&K 14460 NITROUS BLITZ ASSISTED, но едва ли ще има някой с такива за бартер, та предпочитам да продам каквото мога, за някои даже не съм сигурен, че ми се дават, дилемата е голяма.

За връзка с мен, моля пишете ЛС, при нужда давам и телефон за връзка

Изображение

Zero Tolerance 0850

Това е произведение на изкуството, зверски нож със зловеща визия и невероятно качество на материали, изработка и финиш. Къстъм на ZT, силно лимитиран. Ритейл цената му е 400$, но отдавна вече го няма никъде наличен. Голям, но изключително лек, много здрав нож, отворен е като фикс, жесток лок, абсолютно никакви луфтове. Невероятен детайл и дизайн, уникално изработен карбон с леко синкав оттенък, острието е с няколко различни финиша на отделните повърхности, титаниев субфрейм лок, 3Д титаниева закопчалка за джоб, брутален нож във всяко едно отношение. Състояние 9 от 10, не е ползван, само е носен, но има 2-3 драскотинки, нищо дразнещо или фрапантно, бих казал перфектен. Острието е без забележка, бръсне.

Малко ТТ данни:

Тегло: 122 g
Обща дължина: 221 mm
Дължина острие: 95 mm
Сгънат дължина: 126 mm
Дебелина острие: 4 mm

Цена: 549 лв.

Няколко снимки (реални):
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Изображение
Изображение

Fantoni HB 01

Glock-a при ножовете, това е инструмент, който просто е направен да е здрав, практичен, лек, удобен, надежден, да свърши работа във всяка ситуация. Невроятно качествен и здрав нож, брутален лок, който го прави като фиксиран, огромни дебели титаниеви лайнери, покрити с Г10 с фина грапава структура, който не се хлъзга дори мокър, брутална история. Ножа е на практика нов, буквално само е разнасян, няма забележки и следи от ползване, дори не е рязано.

ТТ данни:

Тегло: 172 g
Обща дължина: 238 mm
Дължина острие :105 mm
Сгъната дължина: 135 mm
Дебелина острие: 4 mm

Цена: 369 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Benchmade 755 Shane Sibert

Един култов модел къстъм на бенчмейд, уникално ножче. М390 стомана, титан колкото за един самолет, страхотен нож, много известен модел, малко бройки, ритейл цена 250$, но го няма никъде реално вече. От по-хубавата версия, с 3д милнат титаниев клипс. Състоянието е перфектно, малко носен, не е ползван, повече стоял в колекция.

Цена: 399 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

VESPA Ripper OTF M390 Black Carbon

Един OTF на VESPA, който спокойно слага в джоба си батковци като микротеч и т.н., с двойни-тройни цени. Абсолютно безкомпромисна изработка и качество, зверски механизъм. Славят се с наистина жестока изработка и качество, има доста ревюта и т.н., където се сравняват с много по-скъпи ножове, разглабят ги, показва, тестват, ако разгледаде може да се запалите доста. Уникален нож, с тритиева флошка в бутона, която свети в тъмното в продължение на 30 г. без да се излага на светлина, сандвич механизъм, който не се разпада, ако се разглоби ножа за смазване почистване и т.н., много иновативни и високотехнологични решения, невероятно качество на реализация, наистина сигурен, здрав и надежден нож, здрав и сигурен лок, без луфтове и т.н., жесток безотказен механизъм. Доъплнително има поръчан син титаниев клипс и син титаниев бутон, като оригиналните са в комплекта към него. Има два оригинални инструмента, резервни винтове, резервни пружини, и т.н. и т.н., тези просто са номер 1. Състоянието му е нов, не е ползван, носен е няколко пъти, има една много лека точица на дръжката, драскотинка, която не дразни, не е нещо остобенно, но да кажа

Цена с всичко към него допълнително поръчани бутон, клипс, винтове, пружини и т.н. неща: 379 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Böker Automat Kalashnikov 47 Pohl design Limited Edition

Изключително рядък нож, невроятно качествен модел, един много скъп лимитиран вариант от преди години, с ритеил цена 170 евра. Ножа е със страхотно качество, има колекционерска стойност, носен е, малко ползван, състоянието е видно от снимките, мисля, че е много добро. Технически и функционално няма забележки. Много истински нож.

Цена: 229 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Spyderco: Endura 4 - Emerson Wave VG10 - Made in Japan

Всички го знаем, какво да кажа, лек удобен, здрав нож, емерсон отваряне при вадене от джоба, качествен и хубав нож. Красив и приятен за ежедневно ползване. Буквално е нов, практически само е разнасян. Има няколко ъпгрейда, понеже заводският финиш на лайнерите, клина и дупката за отваряне е по-груб и неприятен, те са полирани до огледален финиш, клипса от черен е полиран (черните се надраскват ужасно), и ножа сега е визуално и при докосване много приятен, просто кеф. Вече не ги правят, станаха много редки и колекционерски, ритейл цената им навремето беше 135$, а казват, че се продавали и по-скъпо в момента. Ножа си заслужава от всякъде.

Цена: 199 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Officially Licensed RAMBO III Knife

Култов нож. Напълно оригинален продукт, лицензиран и направен от американски производител. Ножа няма нищо общо с долнопробните ментета за по 100 лв., които се продават масово и са пълни боклуци. Става въпрос висококачествена лицензирана реплика направена с качество и материали, които са ползвани за прототипа от филма. Ножа е закупен чисто нов от вносителя, тук за БГ, оригиналната му цена нов е 380 лв. Ножа е огромен, изцяло изработен от 440, финиша е жесток, дръжката е сандалово дърво, острието БРЪСНЕ с лекота по цялата си дължина... брутална история. Ножа е изненадващо лек и балансиран въпреки чудовищните си размери се държи и борави с лекота, усеща се дота сигурен и има доста респектиращ вид. Една изключително красива, интересна, приятна вещ, която буди вълнение и интерес във всеки, и дава повод за доста разговори. Уникален нож, който освен на стената става и за самозащита от мечки, слонове и ято птеродактили.

Цена: 299 лв.

Cнимки (реални):
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

certomaz

Re: Няколко ножа за разчистване

#2 Мнение от certomaz » 22 Окт 2019, 19:31

Понеже снимките не се отварят, а поста не може да бъде редактиран (супер), та добавям линк към снимките...

https://flic.kr/s/aHsmHSxJa3

certomaz

#3 Мнение от certomaz » 17 Ное 2019, 12:55

Ъп, отворен съм и към разумни оферти.

Bladerunner

#4 Мнение от Bladerunner » 20 Ное 2019, 16:20

Имате ЛС.

certomaz

#5 Мнение от certomaz » 22 Ное 2019, 23:04

Benchmade 755 продаден

Аватар
SStorm

#6 Мнение от SStorm » 11 Дек 2019, 00:20

Имаш Л.С.

certomaz

#7 Мнение от certomaz » 30 Дек 2019, 12:42

Включвам в продажба и Zero Tolerance - Model 0600 Folder - RJ Martin

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ножа е като нов, с кутия, без забележки по вида или работата. Лимитирана серия, само 600 бройки произведени за целия свят. Изключително рядък и колекционерски. Номер 400, което го прави още по-ценен. Титаниева дръжка с карбонов инсърт, острието е от легендарната суперстомана B75P. Ножа е огромен, но лек, изключително масивен и здрав. Стои като фикс деплойнат, изработка и качество са уникални. Конструкция на лагери, уникално мазно отваряне. Ритейл прайс при пускането му е 750$, разбира се всички бройки са продадени и никъде не е наличен отдавна.

Цена: 599 лв.

Другите ножове са също в продажба, отворен съм на бартери и на разумни оферти.

Понеже форума нещо от известно време ми дава, че е недостъпен и не мога дс влизам редовно, оставям и тел. за връзка 0️⃣8️⃣8️⃣6️⃣6️⃣6️⃣8️⃣8️⃣6️⃣8️⃣

Chakala

#8 Мнение от Chakala » 09 Яну 2020, 18:14

ZT мога ли за 450 да го взема?
Ако е наличен все още

certomaz

#9 Мнение от certomaz » 11 Яну 2020, 02:01

Benchmade 755 продаден
ZT 0850 продаден

Другите са на линия.

colonelo

#10 Мнение от colonelo » 22 Яну 2020, 14:06

Привет, искам да питам дали зъ 0600 е носен, ползван, заточван ......?

Поздрави

certomaz

#11 Мнение от certomaz » 22 Яну 2020, 18:16

Привет, 0600 замина..

Аватар
Bradley

#12 Мнение от Bradley » 22 Яну 2020, 18:25

Слава богу *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*

Жената щеше да ме скалпира с него...

certomaz

#13 Мнение от certomaz » 27 Яну 2020, 19:22

Fantoni продаден.

certomaz

#14 Мнение от certomaz » 27 Яну 2020, 19:23

colonelo написа:
22 Яну 2020, 14:06
Привет, искам да питам дали зъ 0600 е носен, ползван, заточван ......?

Поздрави
Ами носен е само, но няма следи. Не е ползван, мисля, че не е и заточван.

certomaz

#15 Мнение от certomaz » 27 Яну 2020, 19:28

Продадени са:

Zero Tolerance 0850
Fantoni HB 01
Benchmade 755 Shane Sibert

Всички други са налични.

ZT 0600 RJ Martin Titanium Custom също е наличен.

Публикувай отговор