Куфар за инструменти

Пазар за търговци на материали, машини и инструменти, използвани за ножарството и други занаяти.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Продавачите имат право само на една тема за съответните стоки. Темите на утвърдени продавачи с определени стоки ще бъдат със статус "Закачена тема" в горният край на форума. Единични продажби ще бъдат помествани като нормални теми и ще бъдат изчиствани след приключване на продажбата.
BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
druja

Куфар за инструменти

#1 Мнение от druja » 06 Май 2018, 21:21

Искам да се допитам до вас.. имам нужда от нов куфар за инструментите си.. Къде си съхранявате инструментите и какви са вашите куфари? Спрял съм се този куфар https://www.home-max.bg/kufar-za-instrumenti-tayg-35/ изглежда ми практичен и голям.. какво мислите - спрямо обем и цената? 8-)
... алчността прави с човек такива чудеса, както и любовта.

Аватар
RAZORBLADE

Re: Куфар за инструменти

#2 Мнение от RAZORBLADE » 07 Май 2018, 11:19

Зависи какво работиш и какви инструменти носиш. Имай предвид, че колкото и голяма кутия да вземеш, винаги ще е пълна. Така, че внимавай в избора. :) Аз имам кутия на Tayg и съм много доволен.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
druja

#3 Мнение от druja » 07 Май 2018, 15:15

RAZORBLADE написа:
07 Май 2018, 11:19
Зависи какво работиш и какви инструменти носиш. Имай предвид, че колкото и голяма кутия да вземеш, винаги ще е пълна. Така, че внимавай в избора. :) Аз имам кутия на Tayg и съм много доволен.
Да и ти си прав..Ами аз гледам да е по-голяма за да мога да събера всичко уж.. ;)

djack

#4 Мнение от djack » 07 Май 2018, 20:51

Аз също имам такъв куфар! Това е марката, куфар толкова здрав, че да можеш да стъпваш спокойно връз него! Размера вече си го избираш ти!

voda4a71

#5 Мнение от voda4a71 » 09 Май 2018, 09:20

И аз имам куфар на същата марка , но малко по-малък модел. Събира доста неща постоянно е в колата и съм много доволен. За парите си е супер, че и отгоре.Мои приятели също ползват продукти на марката професионално от години и няма проблеми.

Аватар
druja

#6 Мнение от druja » 13 Май 2018, 22:39

Купих го този от хоум макс, няма грешка! Благодаря на всички, които се включиха в темата!

BUTTON_POST_REPLY