ножове Noblie представителство в България

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Noblie

Re: ножове Noblie представителство в България

#16 Мнение от Noblie » 11 Ное 2016, 10:47

Благодаря Ви за корекция! извинявайте за мой български език.
:D

Noblie

#17 Мнение от Noblie » 11 Ное 2016, 11:01

Ножове и оръжия NOBLIE са достоен подарък или награда за доказани и успели мъже. Те носят представителност, с която можете да направите впечатление пред приятели, партньори или други колекционери. С великолепието на своето съдържание, изделията от колекция NOBLIE придават висок стил в общуването на най-високо бизнес, дипломатическо и държавно равнище.
https://www.facebook.com/pg/noblie.bulg ... 1977621591
Заповядайте!

Аватар
beliavoin

#18 Мнение от beliavoin » 11 Ное 2016, 18:36

Здравейте и от мен. Аз не съм съгласен, че всички ножове от тук представената марка ( не съм я чувал, но мисля, че е някакъв търговси похват) са кич. На мен ми харесват някои. НО, цените нещо ми "намирисват". Търговеца "Noblie" не го познавам и не го коментирам, всеки има право да си продава каквото и на каквато цена си иска. Живеем обаче във време в което нещата са на показ. Аз например преди време се запознах (мрежово само :) ) с работите на Жигжит Баясхаланов. За мен много добър ювелир и т.н., каквито хора разбира се има и тук при нас. В каталога на Noblie видях няколко работи, които поразително приличат на негови (а може и да са, и допълнително да са щамповани...незнам) и затова ми стана интересно. Като видях цена от 5720 ( или там някъде беше) евро за композиция "Unity" например, малко се разстроих :)))). Явно скоро няма да притежавам такъв нож?! Хубаво е да се има предвид, че в www.mizawork.ru същата тази композиция е 130 000 рубли. Което не я прави по-достъпна за мен :)))), но пък е добре като информация. Незнам дали не е добре да си направите някаква корекция на цените все пак?!....Пак казвам, нямам нищо против прекупвачите и търговците, но...повече уважавам работата на майсторите. Поздрави и успех в бизнеса на всички.

Noblie

#19 Мнение от Noblie » 11 Ное 2016, 19:46

Здравейте!
имам неколко работи и от Жижгжит (наш приятел). Обаче имам в колекция, а не виртуално ;)
Благодаря Ви за вниманието!

Noblie

#20 Мнение от Noblie » 11 Ное 2016, 19:50

Заповядайте на наш канал
https://www.youtube.com/channel/UCh8ZuJ ... HWjkjPcX0A
и отново интересно ваше мнение относно ножове с гравировка!
Благодаря!

Аватар
караконджол

#21 Мнение от караконджол » 13 Ное 2016, 00:09

Не сте в моят таргет.И още нещо.Крадотата на форума бе в това че беше старомоден.Като добрият стар покер.Забавляваме се в махалата,после в корабната кабина,ама малко или много победителят черпи,мангите се въртят между нас.Идват ротативките обаче.Ротативката не черпи,като спечели.Тя има желязна стратегия.Благодари за коментара,като я ругаеш.Разбирате ли за какво говоря?
При психолога:
- от кога се чувствате като овца
- още от малко агънце
(казано с блага усмивка и влажен поглед)

Аватар
mitaka76

#22 Мнение от mitaka76 » 13 Ное 2016, 01:57

Това сравнение с покера много ми хареса. Както се казва - за всеки влак си има пътници. Те хората си предлагат каквото там имат, и кой им го купува не ми влиза в работата. Липсват всякакви данни за материали и прочее подробности, но клиентите им едва ли ги интересуват подобни неща, стила е ясен, произхода на компанията също. Малко обидно към нашите майстори тези неща да се предлагат тук, но пък от друга страна е и поучително да се видят цените на външния пазар. Тук сме се събрали две групи хора - производители и потребители - купувачи, колекционери и т.н. Всеки е наясно какво търси и намира тук. Моите изисквания за ножа са силно ограничени - острието да е 10-30% по-дълго от ръкохватката, да е минимум 4мм дебело и да не ръждясва. От там нататък купувам това което ми хване окото, и мога да си позволя естествено. Не че не бих си купил и от техните неща, ама не съм чак толкова доказан и успял - поне 90% не ми достигат по техните критерии.
Целта оправдава средствата

BUTTON_POST_REPLY