ножове Noblie представителство в България

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор

Noblie

Re: ножове Noblie представителство в България

#4 Мнение от Noblie » 05 Ное 2016, 17:09

ИЗЯЩЕСТВО. Колекция от ексклузивни, изцяло ръчно изработени художествени ножове и хладни оръжия.

ИЗКЛЮЧИТЕЛНОСТ. Създадени в единстен екземпляр, по традиционни методи за обработка и украса на метал и са произведения на изкуството.

СТАТУС. Придават представителност, с която можете да впечатлите приятели, партньори или други колекционери. Подходящ подпрък или награда за успелия мъж. Достойни за представяне на най-високо дъержавно, дипломатическо и бизнес равнище.

bbs_volk

#9 Мнение от bbs_volk » 10 Ное 2016, 23:19

Почидих се дали да изразя мнение... Надявам се да не нарушавам правилата на форума!

Кич и грозотия, съчетани от "стеинлес стиил и бреза" - уаааау. А цените - само за ценители. Момчета, тук има майстори, правещи много по-класни ножове, няколко пъти по-достъпни. Обидно е.

Noblie

#10 Мнение от Noblie » 11 Ное 2016, 00:01

Благодаря Ви за вашето мнение!
Моля, погледнете внимателно нашия магазин или Facebook страница. Ние имаме различни стилове, че има и ножове, които ви харесват.

Аватар
GaiDjin

#11 Мнение от GaiDjin » 11 Ное 2016, 00:16

На ей такива коментари най много се дразня , за какво му благодарите на колегата че той нищо хубаво не каза за вас .
А ножовете и на мен не ми харесват най вече заради шаренията .
Не презирай хилавата рожба - може да се окаже син на тигър

Аватар
woody

#13 Мнение от woody » 11 Ное 2016, 01:17

Много ми харесаха цените. Ей така неусетно се пренесох в един паралелен свят, където това ми е половината седмична надница. Позачудих се, дали да си взема едно скутерче или тази седмица да е нож?...
После се засрамих от себе си. Какъв гаден консуматор съм станал само! И накрая се наказах сам. Тази седмица съм на сухо. Без скутер, без нов нож... Е, ще взема да прескоча за почивните дни до Флоренция, че то може ли само по гръб да се лежи? Не е здравословно някак си. *DRINK*
Пътечка към сайта ми:............... http://www.mk-jewel.com/index-bg.html[/url]

Аватар
danaec

#14 Мнение от danaec » 11 Ное 2016, 07:47

Да направа един цитат, прочетете и стига писахте глупости :D

Ръчно изработен изклучителен нож Noblie са достоен подарък или награда за доказани и успели мъже.

amrasel

#15 Мнение от amrasel » 11 Ное 2016, 10:31

ИЗЯЩЕСТВО. Колекция от ексклузивни, изцяло ръчно изработени художествени ножове и хладни оръжия.

ИЗКЛЮЧИТЕЛНОСТ. Създадени в единстен екземпляр, по традиционни методи за обработка и украса на метал и са произведения на изкуството.

СТАТУС. Придават представителност, с която можете да впечатлите приятели, партньори или други колекционери. Подходящ подпрък или награда за успелия мъж. Достойни за представяне на най-високо дъержавно, дипломатическо и бизнес равнище.
Такива правописни грешки не могат да вървят ръка за ръка с големите претенции и високите цени.

BUTTON_POST_REPLY