Тактически химикалки Coo Yoo

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
iivetsa

Re: Тактически химикалки Coo Yoo

#16 Мнение от iivetsa » 19 Ное 2012, 17:12

magnus написа:С идеята да се запълнят всички дупки, джобчета, преградки, моли съвместими каишки окичени с допълнителни калъфи пълни с други допълнителни джаджи, външни велкро лепенки... и тия на пръв поглед малки чанти почват доста да тегнат, ако не внимава човек и се вманиачи. Като се разтовари за пране, чак тогава се сеща човек за някои от т.нар. едц-та, че и ги е носил биля *JOKINGLY*.
Лично аз,никога не съм имал идея да запълня всички дупки на фетбоя,но подобен тип чанти просто предразполагат към такива дейности ;) !Хубавото е,че с течение на времето излишните неща се изхвърлят,и багажа се оптимизира максимално!Иначе си абсолютно прав,че една такава чанта натъпкана до дупка е нечовешки тежка и неудобна за носене :D !Точно поради тази причина си нося основно октата,която ми побира всички неща без проблем!А въпросната химикалка,бих си я купил най вече защото е много здрава,и освен всичко друго става и за писане :D !Чупил съм много химикалки,доста от които са ми се разтичали по джобове и чанти,и не го намирам за особено приятно,затова смятам че една подобна химикалка няма да ми е излишна!А за другите и приложения,си има спецове,от които аз не съм ;) !

П.С. Все още ми е смешно определението тактическо,дори и след ехидната забележка на ментора,който също така носи тактически гащи :D

magnus

#17 Мнение от magnus » 19 Ное 2012, 17:27

Основната ми мисла е, че е много приятно понякога човек да си угажда на мераците с подобни дреболии... аз го правя, пък нека е консуматорство за некой си... боли ме че еди кой си не носи титанова запалка, даже никва не носи... и кат му иска огънче некоя с финиш блонд... ми, аз не пуша... т'ва ли я интересува бе люлю *JOKINGLY*.
Последна промяна 2 на magnus, променена общо 19 пъти

Аватар
iivetsa

#18 Мнение от iivetsa » 19 Ное 2012, 17:28

:D :D :D На едно мнение сме ;)

magnus

#19 Мнение от magnus » 19 Ное 2012, 17:32

.. и не че има връзка с писалките, ма никога не си взимайте черен макспедишън.

Аватар
iivetsa

#20 Мнение от iivetsa » 19 Ное 2012, 17:46

Как с черен макспедишън бе,нали веднага се познава че си нинджа :D !Зелен или каки най много ;) !Майтапа настрана,ама черния вярно много се цапа!

Аватар
JimHokins

#21 Мнение от JimHokins » 19 Ное 2012, 19:13

Купих си една такава преди повече от година от Дилекстрим. Не са никак лоши. Там вече са свършили, бяха някакви лимитирани версия със серийни номера, но явно се търсят и са пуснали още.
"My God, it's full of stars!"

Аватар
BorisPetrov

#22 Мнение от BorisPetrov » 19 Ное 2012, 19:16

Ивец и аз се опитам - повярвай ми... Пък съм си спамер от край време... Ама замисли се щом на мен ми прави впечатление...
Затова сме човеци, да се контролираме и да се владеем. Не че аз успявам, ама все пак правя опити от време на време.
Хубаво е като не можем да си кажем нищо хубаво да се изолираме и тва е. Пък аз вярвам че и от двама ви може да се научи много, ако спрете да си обръщате внимание. Иначе оспамваме темите пък за теб знам със сигурност че много качествено пишеш по същество и си доста пунктуален и не обичаш излишностите.
Сигурен съм че и ти и всички дето четем тебе и Брадльо, ще спечелим ако забравите един за друг... Поне тук в този форум.
Последна промяна 1 на BorisPetrov, променена общо 19 пъти
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

Аватар
iivetsa

#23 Мнение от iivetsa » 19 Ное 2012, 19:24

Борка,аз съм го забравил и отписал отдавна,ама той неще :)!?И последно да ти кажа,тук не се чувствам на чужд терен,даже обратното!

Извинявам се на всички,на които съм досадил с тези простотии,и обещавам повече да не се поддавам на ничии провокации ;)!

Аватар
BorisPetrov

#24 Мнение от BorisPetrov » 19 Ное 2012, 19:40

Сега остава Брадлю да обещае че няма да провокира и ще ва черпя бири...
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

Аватар
jose

#25 Мнение от jose » 23 Ное 2012, 15:38

Кутията на химикалката също е супер. Сериозно закопчаване от 3 страни + гумено уплътнение. За увеличаване на обема може да се махне дунапрена от вътре. Има и 2 халки за поставяне на паракордче или др. връзка. Сравнително компактна е и може дори да се носи на врата или в по-голям джоб при необходимост.

Аватар
jose

#26 Мнение от jose » 11 Дек 2012, 15:13

Вече имаме и ревю от един доволен клиент:

http://olightbg.blogspot.com/2012/12/co ... e-man.html

Изображение

BUTTON_POST_REPLY