КОРЕКТНИ И НЕКОРЕKТНИ ТЪРГОВЦИ

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
Bradley

Re: КОРЕКТНИ И НЕКОРЕKТНИ ТЪРГОВЦИ

#76 Мнение от Bradley » 05 Фев 2014, 19:08

минах, видях, докладвам + снимки /кофти - ама тилифона толкоз можи/

и двата г10-та е леко хлъзгава - 1:1 с 14205-цата ми
магнит не ги лови лайнерите
бързо се отварят
аз поне луфтове не усетих

едното е харли дейсвидсън едишън и е с доста прилична като за бг цена...

пращат със спедитор - ето им ги контактите - http://starforce.bg/page.php?PageID=9

да подчертая че и двете бройки бяха изложени на витрина - ако решиш да поръчаш е хубаво да споменеш, че искаш бройка от витрина, че ако имат на склад не мога да гарантирам какво е качеството - тъй като имах само 5 минути да отделя, за да мина през магазина...

Да спомена, че нямам нищо общо с магазина - просто предоставям информация - пък ако съм бил полезен и си купиш ножче от тях и останеш доволен - пий една бира за мое здраве *DRINK*

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

certomaz

#77 Мнение от certomaz » 05 Фев 2014, 19:37

*worthy* *worthy* Благодаря, нямам думи!!! Ами явно ще е харлито, защото не е с черно острие... *DRINK* *DRINK*

Аватар
Bradley

#78 Мнение от Bradley » 05 Фев 2014, 19:54

Надявам се тоя път да останеш доволен - за всеки случай питай за опция за преглед - щото едно е да го въртиш 10-на минути в ръка - друго е да му хвърли човек няколко погледа за 2/3 минути...

А това Harley Davidson 13710 Nitrous Spring Assist Knife е пълното име на модела...

Аватар
Селски учител

#79 Мнение от Селски учител » 18 Фев 2014, 13:36

Не мога да не благодаря публично на колегата StillOposum за една... провалена покупка. Да точно така, провалена. Става дума за нож, който купих от него, конкретната сума няма значение. Оказа се, че ножа имаше дефект, който нито той, нито аз (по време на опцията 'преглед' в Еконт) не бяхме забелязали. Аз видях проблема едва след това. Писах му на колегата. Върнах му ножа без наложен платеж, т.е. спокойно можеше да ме остави валат - без нож и без пари. Човека обаче веднага ми върна парите, и което ме потресе: + пощенските разходи. Т.е. от тая неосъществена покупка аз нямам никаква загуба, а той 2 пъти плати (по свое желание) пощенските разходи за пътуването на ножа. Не очаквах такова отношение, затова, още веднъж: Благодарско колега Опосум. Хора като теб ме карат да мисля, че България е още жива. Бъди и ти жив и здрав, и ако имаш път към София, обади се да пием по 1,2,3 ;)

Аватар
Djigit

#80 Мнение от Djigit » 22 Мар 2014, 14:06

Да се разпиша аз за Colonelo и Kalinux!
И колегата petarpstoun.
Живи и здрави *DRINK*
НЯМА ВЛАСТ НАД ОНАЯ ГЛАВА ЩО Е ГОТОВА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ СИ. Хр.Ботев
"Knívleysur maður er lívleysur maður" - Ферьорска мъдрост
Превод: Човек без нож, е човек без душа
Няма "фили" и "фоби", има хора и боклуци.

Аватар
Djigit

#81 Мнение от Djigit » 05 Апр 2014, 18:44

Не е свързано с ножовете, но НИКОГА не си поръчвайте авто части и консумативи от тук: http://www.autopower.bg/ и http://www.mot.bg/
НИКОГА!

Преди време имах доста кофти отношения с тях и сега просто пак попаднах на сайта им и се сетих да споделя.
И да потретя - НИКОГА! ]:->
НЯМА ВЛАСТ НАД ОНАЯ ГЛАВА ЩО Е ГОТОВА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ СИ. Хр.Ботев
"Knívleysur maður er lívleysur maður" - Ферьорска мъдрост
Превод: Човек без нож, е човек без душа
Няма "фили" и "фоби", има хора и боклуци.

ivo_georgiefff

#82 Мнение от ivo_georgiefff » 06 Май 2015, 19:43

Добавям към некоректните shandor с неговите "диамантени брусчета"... Освен, че продава боклуци, ами е и супер нагъл селски тарикат. Известно време ме нямаше в България, но тук да излъжеш някого си е геройство и в реда на нещата... явно е такава практиката и това се смята за нещо нормално, за съжаление... *mad hammer bash*

Аватар
vlastelin

#83 Мнение от vlastelin » 06 Май 2015, 20:25

ivo_georgiefff написа:Добавям към некоректните shandor с неговите "диамантени брусчета"... Освен, че продава боклуци, ами е и супер нагъл селски тарикат. Известно време ме нямаше в България, но тук да излъжеш някого си е геройство и в реда на нещата... явно е такава практиката и това се смята за нещо нормално, за съжаление... *mad hammer bash*

И в другия форум казаха хората, че техните са наред, моето си работи, въпреки че е доста финно, в началото и аз мислех че нещо не му е наред. Като търкаш острието и после минеш с пръст по брусчето остава ли ти черна следа по пръста?
Faber est quisque suae fortunae

ivo_georgiefff

#84 Мнение от ivo_georgiefff » 06 Май 2015, 21:34

Не, все едно си търкам ножа по обикновен парче желязо. Пробвах с няколко различно остри ножа от различни стомани, единия от които беше на мекицата на Терна, но ефект нямаше никакъв. Все едно е износено и захабено. Пробвах да го мия с гъбичка и препарат за чинии, все същата работа. Седи като замазано.

Аватар
dido

#85 Мнение от dido » 06 Май 2015, 21:40

Аз имам от въпросните брусчета и си работят идеално.Ти да не търкаш на обратната страна? Понеже там е наистина меко желязо.

ivo_georgiefff

#86 Мнение от ivo_georgiefff » 06 Май 2015, 22:05

:D Не, от правилната страна търкам. Един колега от форума ми писа, че били 2 вида. Едните работели добре, но другите... моето явно е от 2-рите. *nono*
Въпросния "търговец" не пожела да го смени или да си го вземе обратно както би постъпил всеки който си държи на името.

Аватар
RAZORBLADE

#87 Мнение от RAZORBLADE » 06 Май 2015, 22:07

Иво, дай снимки, че наистина ми стана интересно. По принцип това са диамантени абразиви за хонинг машина и са доста агресивни.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

ivo_georgiefff

#88 Мнение от ivo_georgiefff » 06 Май 2015, 22:19

Утре след работа ще го снимам. ;) Дано по снимките да може да се прецени къде е проблема.

ivo_georgiefff

#89 Мнение от ivo_georgiefff » 07 Май 2015, 19:12

Ето снимките, които бях обещал. Съжалявам, но не можах да използвам слънчевата светлина, защото е облачно и малко закъснях от работа...
Изображение
http://prikachi.com/images.php?images/784/8099784d.jpg

Изображение
http://prikachi.com/images.php?images/792/8099792Z.jpg

Аватар
RAZORBLADE

#90 Мнение от RAZORBLADE » 07 Май 2015, 20:07

Странно изглежда наистина, като че няма диамантените кристали вътре в припоя. Ще говоря с него да видя защо не е пожелал да ти смени пръчката.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

BUTTON_POST_REPLY