Срам не срам ама... толкова си мога.

Или галерия за ръчно направени от Вас ножове, кании, дръжки и всичко свързано.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Въф форума "Вижте какво и как направих!" се показват галерии със снимки на ръчно направени ножове, дръжки, кании и всякакви аксесоари за ножове от членове на форума. Покажете какво сте направили тук! :)

Не използвайте прекалено голям брой изображения, както и не публикувайте прекалено големи изображения, отнемащи много време за да се заредят.
Такива са изображенията по-големи от 200kb и размер по-голям от 600x600. Ако все пак се налага да въведете такова изображение, публикувайте го като линк!!!
BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
e.ivanov

Срам не срам ама... толкова си мога.

#1 Мнение от e.ivanov » 14 Апр 2019, 13:09

Купих от Тинко една заготовка 350х40х1.2 и 350х40х2 3х14 и 250х40х3.78. Последната е Д2.Всичко ще се прави само с ръчни инструменти. Първите две са предвидени за кухненски нужди. От изрезките направих малките. Малко заигравка с ръчната ножовка и после с пилата. Лично на мен резултата ми харесва. Един приятел като видя какво правя поиска да му изработя нож а аз се чудех какво да правя с Д2-то и отнесе заготовката. На следващия ден ми я върна с начертана а с маркер форма. Хайде пак с ръчната ножовка и голямото търкане с пилата започна. В началото -първите 3. 4мм.- първичния скос вървеше добре но после започна да става не прав а заоблен. След малко започвам да боря снимките.

e.ivanov

Re: Срам не срам ама... толкова си мога.

#2 Мнение от e.ivanov » 15 Апр 2019, 20:18

Ами срам не срам ама се изложих още с първия пост. Стоманата на първите заготовки е 4х13. Снимки за сега не мога да кача че са големички и не мога да ги намаля. Имам ги на скайп и вайбър и... все пак в някой момент ще успея. Лека вечер.

vesko

Re: Срам не срам ама... толкова си мога.

#3 Мнение от vesko » 16 Апр 2019, 20:05

Качи снимките в БГ снимка и после качи линковете в полето за писане и си почти готов.
Има тема как се качват снимки .

BUTTON_POST_REPLY