Челници

Всичко, което ви е нужно за по-доброто пребиваване сред природата.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
Звяра

Челници

#1 Мнение от Звяра » 01 Юни 2015, 10:34

Гледам, че няма обща тема за челниците, пък доколкото не всички ползваме маркови светулки за глава реших да отворя такава тема за разните бюджетни решения. Да покажа и моите две рожби на китайската осветителна индустрия в диапазона до 10 лева.

Marto.L

Re: Челници

#2 Мнение от Marto.L » 19 Мар 2018, 08:52

От година и нещо ползвам този челник. Без забележки.
Взех го на промоция за 28 залени гущера от Gerabest.com

Изображение

Изображение

Аватар
vlastelin

#3 Мнение от vlastelin » 19 Мар 2018, 10:27

Ако се намерят повече да споделят с две думи за неговите си челници ще съм благодарен.
Светлина, удобство за носене, смяна на режимите, разни други гъдели, себестойност, батерии и т.н.
Faber est quisque suae fortunae

Marto.L

#4 Мнение от Marto.L » 19 Мар 2018, 15:01

vlastelin написа:Ако се намерят повече да споделят с две думи за неговите си челници ще съм благодарен.
Светлина, удобство за носене, смяна на режимите, разни други гъдели, себестойност, батерии и т.н.
Ето още един.
Boruit RJ - 02 R5 300LM IR Sensing LED Headlamp - BLACK
За да не сме офтопик - мения има в нета. Линкове към магазини е забранено да се слагат.
Нали така беше?
Изображение

Аватар
vlastelin

#5 Мнение от vlastelin » 19 Мар 2018, 17:55

Marto.L написа:
vlastelin написа:Ако се намерят повече да споделят с две думи за неговите си челници ще съм благодарен.
Ето още един.
Boruit RJ - 02 R5 300LM IR Sensing LED Headlamp - BLACK
За да не сме офтопик - мения има в нета. Линкове към магазини е забранено да се слагат.
Нали така беше?
Изображение
Точно така. Разсърдих те аз, ма мязаше на реклама на магазин. Ако не е било така - да ме извиниш. Сега ако имаш желание да споделиш за челниците нещо - слушам, ако не - здраве. *DRINK*

Marto.L

#6 Мнение от Marto.L » 19 Мар 2018, 18:08

Ще споделя.
За тоя Boruit RJ - 02 R5 300LM IR Sensing LED Headlamp - BLACK имам смесени чувства.
Предимства: евтин е, свети силно, изкарва дълго заради батерията 18650, има IR сензор за включване и изключване с ръкомахане, има вградено USB за зареждане.
Недостатъци: има трептене което се хваща от видеокамера, гумата на USB се вади, пружините на батерията не са добре захванти, регулирането е безтепенно и е много дразнещо.

Аватар
vlastelin

#7 Мнение от vlastelin » 20 Мар 2018, 08:18

Не е моя челник това. Гледам едни petzl, black diamond, olight разбира се, някакви екстри да си О/| челника с махане, другия връзка с телефона прави през буутууд - луда работа.

Marto.L

#8 Мнение от Marto.L » 20 Мар 2018, 13:34

vlastelin написа:Не е моя челник това. Гледам едни petzl, black diamond, olight разбира се, някакви екстри да си О/| челника с махане, другия връзка с телефона прави през буутууд - луда работа.
Е, щом цениш своето зрение и търсиш най-доброто вземи си Zebralight. Спецовете разправят че били страхотни.
http://www.zebralight.com/
А за този който имам може да видиш това видео.

BUTTON_POST_REPLY