предложение за купува-продава

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
martin_yy

Re: предложение за купува-продава

#31 Мнение от martin_yy » 26 Ное 2015, 23:43

Сега видях разделението и ми изникна един въпрос. Значи аз не съм майстор, а любител. Направих обаче няколко стропа, като 2бр ще си оставя за мен, а другите ще продам. В кой раздел е редно да ги обява сега? Скоро ми се очертава и някой нож да направя, него къде да го обявя ако реша, защото все пак не се считам за майстор?

kalinux

#32 Мнение от kalinux » 27 Ное 2015, 00:04

Всеки, който е направил нещо със собствените си ръце е майстор, това е.

kalinux

#33 Мнение от kalinux » 27 Ное 2015, 00:07

Само не разбрах майсторския дюкян само за ножове ли ще бъде или за всичко свързано с правенето на ножове?

Аватар
RAZORBLADE

#34 Мнение от RAZORBLADE » 27 Ное 2015, 07:26

Обмислям варианта за отделен пазар само за материали и пособия свързани с ножарството, Кала. Остави ми малко време да го измислим.
martin_yy, ако мислиш за в бъдеще да продаваш и изработваш стропове, това е ок. За еднократни продажби е редно да бъде в купува продава това със строповете. Ако martin_yy иска да бъде майстор на стропове и хората да знаят за него с тези му изделия, то тогава, да - нека да имаш лична тема в Майсторски дюкян

Майсторски дюкян е за хора изработващи определени изделия и са известни с това което изработват и предлагат като предмет или услуга, било то нож, калъф, обработка на материали като например кожи, дърво, гравиране, резба и имат какво готово да покажат и предложат. За целта е нужно да има някаква специфична ръчна или машинна обработка върху изделието и то да има отличителните качество, белези и стил на съответният майстор или човек предлагащ дадена услуга/ръчно направена стока.
За сурови материали - необработвани кожи, дърво, стомана и прочее материали трябва да се ползва Купува Продава или форум за ножарски материали и машини, който обмислям да създам.

Edit: Вече го направих. Материали, машини и инструменти за майстори.

Вече попреместих някои от темите на хора за които се знае какво предлагат. Ако някой иска темата му да бъде преместена там, нека да пише.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
martin_yy

#35 Мнение от martin_yy » 27 Ное 2015, 10:39

*OK*

BUTTON_POST_REPLY