s.o.s.

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
Djigit

Re: s.o.s.

#316 Мнение от Djigit » 16 Ное 2013, 22:06

Че си нямам друга работа, сега възстановявах темата... Колегата ако иска да пише, но ако имате лични проблеми с потребители, ги решавайте на лс, обръщението е към всички.
НЯМА ВЛАСТ НАД ОНАЯ ГЛАВА ЩО Е ГОТОВА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ СИ. Хр.Ботев
"Knívleysur maður er lívleysur maður" - Ферьорска мъдрост
Превод: Човек без нож, е човек без душа
Няма "фили" и "фоби", има хора и боклуци.

Аватар
marincheshki

#317 Мнение от marincheshki » 20 Ное 2013, 22:48

Ама не е така Джигит и вие с Ясен като Управа трябва да се намесвате, за да не се допускат такива крайности. Все пак хората правят форума. Като ги няма Хората и форума го няма.
Ако искаш да победиш целия свят, победи самият себе си.

Аватар
RAZORBLADE

#318 Мнение от RAZORBLADE » 20 Ное 2013, 22:52

Не можем да сме 24/7 залепени за екрана, Маринчешки..... Сложих една функция да не могат да се сменят мнения 1 час след пост. Не знам дали вече работи.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
marincheshki

#319 Мнение от marincheshki » 20 Ное 2013, 23:00

Знам бе Яска, но не хубаво да се създават такива обтегнати настроения и да изчезват хора, които имат какво да покажат.
Ако искаш да победиш целия свят, победи самият себе си.

Аватар
Djigit

#320 Мнение от Djigit » 21 Ное 2013, 01:50

Хората тук са свободни и имат право на избор. Все пак живеем демократично общество (на теория). Когато един човек сметне, че едно недоразумение или антипатията към един или друг потребител, стои над общото благо, за което е създаден форума (а именно както споделянето на информация и ноу-хау, така и споделянето на едно хоби, страст, светоглед и начин на живот и намирането на "съратници" със същите психични отклонения :D ) , то прав му път. Опитвал съм с добра дума да предотвратя няколкото такива инцидента, в нашия форум и резултата не ми допадна, като изключим може би един случай. Вероятно подхода ми не е достатъчно добър, но основната причина остава в отсрещната страна. По тази причина няма да се намесвам, нито в този, нито в следващи подобни случки. *beach* Но вече който пише мнения да премисля 2 пъти, за да не иска после да ги трие.
RAZORBLADE написа:Сложих една функция да не могат да се сменят мнения 1 час след пост. Не знам дали вече работи.
Сменят=редактират. Работи вече.

Това не значи, че когато нещата излязат извън рамките на добрия тон, няма да се взимат мерки.
Поздрави на всички *DRINK*
НЯМА ВЛАСТ НАД ОНАЯ ГЛАВА ЩО Е ГОТОВА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ СИ. Хр.Ботев
"Knívleysur maður er lívleysur maður" - Ферьорска мъдрост
Превод: Човек без нож, е човек без душа
Няма "фили" и "фоби", има хора и боклуци.

BUTTON_POST_REPLY