Какво става с паролите?!?

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
Black Wolf

Какво става с паролите?!?

#1 Мнение от Black Wolf » 07 Фев 2011, 09:59

Опитвам се да вляза с паролата си - не става! Посках нова парола, изпратиха ми я - сега влизам със старата, а с новата не става!? =-O

kalinux

Re: Какво става с паролите?!?

#2 Мнение от kalinux » 07 Фев 2011, 10:09

Сигурно е нещо при теб проблема, аз влизам нормално.

Аватар
zoso

#3 Мнение от zoso » 07 Фев 2011, 10:23

Black Wolf написа:Опитвам се да вляза с паролата си - не става! Посках нова парола, изпратиха ми я - сега влизам със старата, а с новата не става!? =-O
Златното правило на потребителя: Ако и втория път системата не ти приеме паролата, значи пишеш на кирилица и требе да си обърнеш Keyboard Layout-a ! ;)
P.S. А може и да си на Caps Lock :P
Изображение

Аватар
Ferjancz

#4 Мнение от Ferjancz » 08 Фев 2011, 11:14

Това може и да се получи от факта, че при последното логване на потребител, същия не е чекнал да поленцето да остане логнат постоянно. Естествено след някакво време форума го "ънлогва" автоматично и ако потребителя е писал мнение, ползвайки кредора, същия остава включен на кирилица и при последващ опит за логване, това няма как да стане, защото писането във форума по подразбиране вече е на кирилица. Затова и споменах, че не е лошо кредора да се изведе и на страницата за влизане.

Нещо ей такова примерно - http://ferjancz.snimka.bg/automobiles/i ... 345409.big
Бе къв инглиш бе, давай на горе!!!

Аватар
Black Wolf

#5 Мнение от Black Wolf » 09 Фев 2011, 17:06

Абе бях си запазил паролата и си действаше нормално повече от година. И другите запазени пароли на разни форуми ми работят, само тази е изчезнала...

Аватар
RAZORBLADE

#6 Мнение от RAZORBLADE » 09 Фев 2011, 21:05

Това е поради факта, че има нова версия на софтуера на форума и е възможно да има някой проблеми. Вече ботовете няма да ни безпокоят повече поне за сега. Извинявам се на всички, които имат някакви проблеми.
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

BUTTON_POST_REPLY