Тема за чуждоезични форумджии

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
Black Wolf

Re: Тема за чуждоезични форумджии

#31 Мнение от Black Wolf » 18 Яну 2011, 11:19

Аз русняците мога да ги модерирам, още повече че доста вися по разни руски форуми. ;)

gogotattoo

#32 Мнение от gogotattoo » 18 Яну 2011, 12:51

А аз ще модерирам Бургаското лоби - то и без туй трудно им се разбира какво говорят - *YAHOO* *YAHOO* *IN LOVE* *IN LOVE* *KISSING* *KISSING*
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

Аватар
BorisPetrov

#33 Мнение от BorisPetrov » 18 Яну 2011, 14:41

Ша ни модерираш а? :)
На нас не ни сЪ разбиралУ... Ми вий с ваще Мъцки...
Пеледирам - Бургаското лоби да въведе НЪЦКИ!
Нъц от мене!
хихихи :)

Според мен - по-добре е да напишем по една тема на Английск и Руски нещо като кратко представяне на форума и приветствие... Уелкъм Добре Дошлы (хихиих) или както се пише там... И не да ходим да ги дирим от чуждите форуми, ами да дадем шанс да ни намерят в търсачките.
Можем да направим, ако сте съгласни и Ю-Туб канал с името и логото на форума и всеки форумджия който иска да качи клипче, да го качва в канала - Така, ще трупнем посещения, може и рекламна дейност в Тубата да се заформи.
А по-нататък когато се ъпдейтне платформата на сайт, клипчетата от тубата ще се виждат директно тук.
За да привлечем форумджии от чужбината, според мен е достатъчно да се вкарат малко ключови думи (тагове ли бяха или се бъркам) по които търсачката да индексира форума.

Примерно: Нож, Ножове, Брадви, Коване, Ковач, Ковачи, Дръжка, Дръжки, Чирени, Фолдър, Фолдъри, Чикия, Чикии, Гравюра, Гравюри, Брадва, Брадви, Секира, Секири, Топор, Топори, Трион, Триони, Дървесина, Ножар, Ножари, Ножки, Knife, Knives, Folder, Folders, Axe, Hatchet, Bolsters, Smith, Knifemaker, Blacksmith...

А за клиповете в Тубата - Можем да слагаме едновременно БГ и Ингилизко заглавие и ако остане време да турим субтитри... Така всеки ЛЮД от всички ЛЮДЕ по целия свят шъ може да гльода и да се възхищава на БГ Изработката.

Поздрави!
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

gogotattoo

#34 Мнение от gogotattoo » 18 Яну 2011, 15:36

Примерно: Нож - нош, Ножове - ножуви , Брадви - балтии, Коване - ковани , Ковач - кувач, Ковачи - кувачи, Дръжка - дръшка, Дръжки - дръшки, Чирени - чирини, Фолдър - фолдар, Фолдъри - фолдари, Чикия, Чикии, Гравюра, Гравюри, Брадва, Брадве, Секира, Секире, Топор, Топоре, Трион, Трионе, Дървесина - дръвесина, Ножар - нужар, Ножари - нужари , Ножки - ношки, кокъл i prochie... %)
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

Аватар
Black Wolf

#35 Мнение от Black Wolf » 18 Яну 2011, 19:15

Просто не можеш в писмен вид да го докараш мьеко. :D

BUTTON_POST_REPLY