Препратка към нова страница на снимките

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
goldbyrk

Препратка към нова страница на снимките

#1 Мнение от goldbyrk » 05 Сеп 2010, 13:16

Здравейте , нов съм въф форума , но дано това не е проблем за да отправя следното предложение! Разглеждам с интерес публикациите на вашите произведения на изкуствАтаА и ми прави впечатление , че когато някой е дал линк към своя творба , то тя се отваря не в отделен линк , а на мястото на този от форума и ако са 10 - 15 снимки , после е трудно връщането обратно във форума! Може ли да се коригира това? Дано съм бил ясен с обяснението си - не съм много на ти с терминологията...!

Поздрави! :)

Аватар
evgeni

Re: Препратка към нова страница на снимките

#2 Мнение от evgeni » 05 Сеп 2010, 13:37

Сиреч, ако съм разбрал, линка се отваря не в нов, а в същия таб. И на мен ми е направило впечатление, да речем линк към албум в снимка бг. И ако албума е от 10-15 снимки, след разглеждането им, читателя трябва да клика назад 10-15 пъти, за да се върне във форума. Ако линка отваря във нов таб, след разглеждане, просто му удряме хикса, и сме отново във форума. Това може да се избегне и сега:
ето двата варианта -линк към вакум прибора на SashoA:

1. http://sashoa.snimka.bg/hobby/vakuumna- ... 2.20439560

2. http://sashoa.snimka.bg/hobby/vakuumna- ... 2.20439560

Във вторият случай след като съм пейстнал адреса, съм го заградил с и, така албума се отваря вече в нов таб, и е много по-удобно.

Друг вариант е, ако е първия случай, върху линка да кликнем не с ляв бутон, а с колелцето на мишката, така линка се зарежда в новоотворен таб. Същото става и с /десен бутон /отвори в нов прозорец/ и нататък...
Изображение

Изображение . . . . . . . . . . . . . ас по социалните мрежи : Изображение Изображение Изображение Изображение

goldbyrk

Re: Препратка към нова страница на снимките

#3 Мнение от goldbyrk » 05 Сеп 2010, 14:32

Точно така , правилно сте ме разбрали! Благодаря за разяснението.

BUTTON_POST_REPLY