CAPCHA-та при регистрация е прекалено трудна за разчитане.

Форум за форума. Съвети към организация, идеи за нови форуми и други.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
littleclown

CAPCHA-та при регистрация е прекалено трудна за разчитане.

#1 Мнение от littleclown » 13 Дек 2009, 15:17

Здравейте.
Обръщам се предимно към администраторите.
Днес реших да се регистрирам тук, което ми отне повече време от колкото предполагах. Имам отлично зрение и проверена цветова интелигентност, но CAPCHA-та ме изхвърли 3-4 пъти (администраторите разбират, че след всяко изхвърляне трябва да се чака известно време). Бях изненадан, че самото презареждане на CAPCHA изображението също се брои за опит за регистрация и дори да се опитам да превъртя към някое по-ясно изображение пак бивах изхвърлян.

Сигурен съм, че много хора не са имали моето търпение. Не искам да давам акъл на администратора как да си върши работата и как да оправи проблема - просто сигнализирам за технически проблем.

Аватар
RAZORBLADE

Re: CAPCHA-та при регистрация е прекалено трудна за разчитане.

#2 Мнение от RAZORBLADE » 13 Дек 2009, 18:22

Въпрос на софтуер. Може да опитаме да изберем нови галерии, но не е сигурно че може. Благодаря за съвета. :)
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката..........

http://nikovknives.com/
Изображение

Аватар
nadant

#3 Мнение от nadant » 23 Дек 2009, 16:28

Искам само да потвърдя думите,на колегата littleclown и при мен се получи същото........... :-!
Весели празници!!!!!!!!!!!!!!

kamen

#4 Мнение от kamen » 23 Дек 2009, 16:58

Що направо не го махнете това? Никаква работа не върши. Преди месеци имах такъв проблем на моя сайт и откакто го махнах само хубаво съм видял :) .

BUTTON_POST_REPLY