Разни смешни неща

Мястото за лаф-мохабет, и други теми.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
Аватар
vlastelin

Re: Разни смешни неща

#1546 Мнение от vlastelin » 11 Юни 2017, 21:42

:D И после като рови жената в нета и изкачат реклами с царевички.
"- А, ве ти какво си търсил в нета, бре Ясене?"
Faber est quisque suae fortunae

Аватар
vlastelin

#1547 Мнение от vlastelin » 29 Юни 2017, 11:05

Макйя му и бегач.
Изображение

И честит имен ден на Петърчо-вците.

Аватар
vlastelin

#1548 Мнение от vlastelin » 21 Юли 2017, 23:42

Афтур: Тодар Галишки

Вечерно меню
За Резервата
За назе
За Бог да прОсти
Още СЗ литература
ФОРУМ
Фастфуд - бръз форум за чатенье
ТЕНИСКИ
Магазин Северозапад
ОфНюз - добрата медиа
Малко летература

Кой сака да си купи неко книшка през интернеда, да влаза туке:
1994

"Не казвай на майка си"

Гугълски реклами

Последни
Караул - разказ от Тодар ГАЛИШКИ
ДОМ - стихотворение от Любомир Николов
Репортаж от един празник в село Брегаре
Белотаж
И така - за какво е новата ми книга?
Нова книга
Минко Бокиловски
Финдли - превод
Старт
Сгледа
Оценка: / 27
Най-слабНай-дОбар Дай оценка
17-04-2013
Дълго преди да се оженим бъдещата ми жена дойде от Варна на село да я видат наште, а и тя да види в какво бръдо ша наведе.
Я бех тогива студент у Варна. Голема работа! Кой като мене? А и млад и див. От де да знам я разните там куртоазий и византийски приьоми? Ич и през акъля ми не минуваше, че тава младо момиче от гулемия град моа са уплаши.
Речено сторено! Доде. Я си бех вече на село и я чаках на рейса от Плевен за Козлодуй. Нали е пуста сиромашия, а и не сме си баш кавалере тава ние от тоа край. От другаде да са, ора коги чакат снаа, светъ ша обрънат, ша намерат кола и нема да и дадът да стъпи на земьъта, ама ние... Той и тато така каза: "Нема квоа са праим на такива какви не сме! Ако ша ни ареса - да ни аресва! Ако не - секи по пъкя си! Иначе кво шаа праим цел живот"?
Та да са връна на думата си. Селото ми е Галиче. Прочута работа - нема що! Още от тиа думи на секи нормален човек шъ му светне червена ламбичка, че требва друг подход, ама не и на мене. А уж интелегентен човек, студент... Езък!
Тя още у рейса попаднала на Петко Циганина, или както той се наричаше "Петко Вайвода", Бог да го прости. От начало доста българе му са едосваа и налитаа да го биат, дека саа кръстил на тоа голем българин, после зеа да му са смеат само, а накраа даже му са и радваа, но не си признаваа, оти прославя Галиче. Лично я след години, коги вече работех у един Варненски весник, съм пращал нарочни репортери и фотограф през главъта на гл. редактор да го снимат къ го гази самосвал на "Аспаруховия мост". Па с таа цел - да прослава Галиче, нищо че после го отнесох. Човек требва даа патриот!
Но за Петко друг път. Кой го помни, знаа за какво стаа въпрос. Та тоа колоритен циганин два часа у жегата е пел на жена ми, глътал ножове и др. маймунджилъци, а тя завалийкята е тръпела. Много кротка и тръпелива беше на младини. Сеги нее за разпраанье... И на Петко са не сръда. От де да знаа циганина, че ша доажда у дома. Тогива за АЕЦ пътуваа секакви.
Чакам я на автогарата у село, а е ранна есен. Баш коги са берат кукурузете и жъне ластуняка. Жега, нищо че е краят на септември. То в тава най усилно време никоги не съм запомнил да неа или жега, или мъглъ и кал. Се зле! Докато чакам, глеам един са скара с некаква. Викам си: "Да я бие по бръже доде неа дошол рейса, че иначе са изложиеме". Ама не! Противно на тебиета си тоа път са караа дълго и баш коги спре рейса, и жена ми ошашавена и потна слезна, оня зе да влачи онаа за косъта из площада. А де де! Представете си младо момиче, от градъ, от добро семейство и от елитни училища как слаза у нашиа резерват и пръвото нещо, което вижда, е как некакъв дзвер с бръсната глава влачи жена за косъта по плочките, а онаа пищи. Къ са не качи пак у рейса и да ма не погледне повече - не знам и до сеги.
Мислите, че с тва са свръши? Лъжете са!
Наште на часното. Нема за коги да са чака. Тогива часното беше у култ и нищо по-важно в годишниа календар немаше от тва да прибереш кулениете и ластунието. Прасето нема кво да еде. Щура работа! Оставиле са ни ядение и пиение, къща голема, стаи много, млади ора невиждале са... Ясно е кво са чака от мене. Те сигур са си мислиле, че така е по-добре и за назе. За другите да, ама за Тодар не! Набръже са попрегледааме, а на мене сръце ми не тръпи да са пофала с нашиа тупрак и часното. То като нема човек с кво друго да са пофали...
Яла не яла, фрълих я на мотора и айдееее... къде "Тево дръво". Там ни беше ластунието. Стигнааме там през целия пепел на Галишкото полие. А кой са не е возил на мотор през тава полие, не сакам да казва, че знае квоа това "ОФ РОУД". Къ даа. Мойта бъдеща булка като слезна там, си беше глътнала граматиката и едно "Здрасте" не можа да каже на майка и тато, а от пепеяк и майкя и немаше да моа да я познае.
Майка вика: "Седите тука на сенкя, да си опчинете, а ние ша връзваме, че баща тиа пазарил трактор и нема време". Зех да връзвам и я, а булката нали може майка да ѝ стане свекръва са припущи и тя. Що и требваше? Била алергична и веднага са изприщи като свиня, коги саа връгаляла у стара коприва. Тава и и беше одението на часно и до ден днешен, ама аде де!
Та тва беше запознаването на мойта булка с моа роден край и мойто семейство. Да ми е жива и здрава во веки, ама се ми вика коги се едоса, че е имала три нишане да ма остай още тогива, ама е била слепа. Пръвия Петко циганина, 2-я оня дзвер бръснатия и третиа дека саа изприщила. Ама аде де!
Извинете ма за грешките, па неко път ша ви разпраам къ са запознааме с моата благоверна. Я бех пиян на Пловдив на гарата...

Аватар
vlastelin

#1549 Мнение от vlastelin » 07 Окт 2017, 13:46

митко_990 ме присети нещо.
Изображение

Чак са си направили труда хората да напишат и указание, естествено в руски вариант.
Изображение

Последните мнения са само мои. Да знаете, няма само аз да ви пълня темата.

Аватар
tinko

#1550 Мнение от tinko » 19 Окт 2017, 00:01

mitaka76 написа:Братовчед ми си продава лодката, обявата е от негово име.
габарити - 4,50 м. без мотор, широка 1,6 м. дължина с двигател - 5 метра. Две седалки, диван, бак 30 литра. ново покривало. Двигател крайслер двутактов 55 к.с. къс ботуш. Колесар - малко използван, но без регистрация. Цената е 2800 лева комплект - лодка с колесар. Може и поотделно. Телефон 0898643275 Янчо

Снимки

http://prikachi.com/gallery_view.php?us ... &gal=21717
По добре, че се трие щото щях да питам за дивана.
http://tinkoknives.com/ - за ножари

Аватар
mitaka76

#1551 Мнение от mitaka76 » 26 Окт 2017, 19:34

tinko написа:
mitaka76 написа:Братовчед ми си продава лодката, обявата е от негово име.
габарити - 4,50 м. без мотор, широка 1,6 м. дължина с двигател - 5 метра. Две седалки, диван, бак 30 литра. ново покривало. Двигател крайслер двутактов 55 к.с. къс ботуш. Колесар - малко използван, но без регистрация. Цената е 2800 лева комплект - лодка с колесар. Може и поотделно. Телефон 0898643275 Янчо

Снимки

http://prikachi.com/gallery_view.php?us ... &gal=21717
По добре, че се трие щото щях да питам за дивана.
Още като ме удари разбрах че ще ме биеш, дето се вика... :D така де - тапицирана пейка или дъска там :-[ аз писах текста :-[
Целта оправдава средствата

Аватар
tinko

#1552 Мнение от tinko » 26 Окт 2017, 19:51

*DRINK* Нека има веселба.
http://tinkoknives.com/ - за ножари

Аватар
vlastelin

#1553 Мнение от vlastelin » 22 Фев 2018, 20:21

Двама приятели слезли в ресторанта на хотела да се навечерят. Хапнали... пийнали... по едно време на единия му се доходило по малка нужда. Станал, огледал се, но не намерил тоалетна и решил да излезе на улицата.
Шмугнал се в някакъв тъмен ъгъл и тъкмо си разкопчал панталоните, изневиделица изскочил огромен, гол и надарен до безобразие негър. В едната си ръка държи нож, а в другата бутилка олио и го пита:
- Да те коля или да те опъна? Кое предпочиташ?
- Как ще ме колиш - взел да се моли нещастникът - опъни ме, но поне жив ме остави...
Намазал му задника негърът с олиото и го опънал здраво. Връща се човечецът обратно в ресторанта едва ходейки и сяда обратно на масата при приятеля си, без, разбира се, да му каже какво се е случило.
– Къде е тоалетната бе брато, че и на мен ми се приходи - пита го приятелят му.
- Честно казано, не я намерих и пуснах една вода в тъмния ъгъл на улицата срещу хотела.
Приятелят му става и отива до същия ъгъл, където историята с негъра се повтаря. Връща се в ресторанта, плащат си сметката и се качват в стаята да спят, без да споделят един с друг преживяното.
Малко след като изгасят лампите и се мушват под завивките, през отворения прозорец на стаята,който гледал към същия този тъмен ъгъл на улицата, се чува сташен рев:
- ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА.......
Единият казва изпод одеялото:
-Е тоя го заклаха...
А другият:
- Може и олиото да му е свършило...

Аватар
караконджол

#1554 Мнение от караконджол » 08 Мар 2018, 23:24

Е чудя се как за осми март никой не се сети да подари на жена си наковалня или дзамби за кожа поне.Или се се сетил ма си мълчи да не се научат останалите.Авер така взе на жена си неопрен xxxl за рожденния ден/тя е 50 кила и не може да плува. :D
При психолога:
- от кога се чувствате като овца
- още от малко агънце
(казано с блага усмивка и влажен поглед)

Аватар
vlastelin

#1555 Мнение от vlastelin » 09 Мар 2018, 11:43

Имало промоция за всеки, дето взима тиган на жена си за 8-ми март, подарявали каска.

Аватар
vekarata

#1556 Мнение от vekarata » 09 Мар 2018, 13:02

Екологично чиста енергия с лек привкус на,загоряло! :D
Прикачени файлове
opt1520504493m.jpg
opt1520504493m.jpg (54.64 KiB) Прегледано 2722 пъти

Marto.L

#1557 Мнение от Marto.L » 18 Мар 2018, 12:27

Изображение

Аватар
gospodarski

#1558 Мнение от gospodarski » 23 Мар 2018, 14:26

Хайде за скрап *CRAZY*
Мангала си е мангал и на Луната
Когато погледнеш към Витоша ти иде да цитираш Вазов. Когато се обърнеш към София ти иде да цитираш Стоичков... (цитат от Аламинут)

Аватар
vlastelin

#1559 Мнение от vlastelin » 29 Мар 2018, 09:09

Аватар
bossos

#1560 Мнение от bossos » 05 Апр 2018, 20:13

улыбнуло:

Изображение
Опита, знанията, мъдростта идват с възрастта,