Продавам нож SOG Daggert 2, Extrema ratio M.P.C. и други.

Форум за пазарлъци и сделки.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
psifactor

Продавам нож SOG Daggert 2, Extrema ratio M.P.C. и други.

#1 Мнение от psifactor » 21 Юли 2018, 10:59

Нож, модел Daggert 2, на американската фирма SOG. Целта за създаването на този нож, е да се направи армейски нож подхождащ за съвременната армия. Направен от стомана AUS 8 закалена на 58HRC и частично серетирано острие. Канията е от Kydex, която може да се монтира по няколко различни начина, а дръжката от Kraton е с накадки против приплъзване. Теглото на ножа е относително ниско, което позволява лесното боравене с с него. Ножа е един полезен и практичен продукт на фирмата, но за съжаление е спрян от производство.
Размери: тегло 241гр., дължина на острието 168мм., обща дължина 300мм, дебелина 5мм. Ножа е използван без груби дейности, но запазен в много добро състояние, което е видно от снимките. Цената, която му търся е 230лв. За връзка на лични или тел.0887519980. Аз съм от София. За страната изпращам с Еконт за сметка на купувача.
Изображение
Изображение
Подавания нож е на известната италианската фирма Extrema ratio модел M.P.C. . Той е използван, което е видно от снимките. Има и кутия. Ножа е с размери : острие 107мм, обща дължина 262мм, дебели на острието 6,3мм, тежи 244грама. Стоманата е Bohler N690, закален на 58HRC. Дръжката е анодизиран алумин. Цената, която му търся е 440лв. Нов струва в България 820лв. За връзка на лични или тел.0887519980. Аз съм от София. За страната изпращам с Еконт за сметка на купувача.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение
Джобно ножче на фирма HILTI. Ножа е произведен в гр.Солинген, Германия.
Размери: обща дължина 200мм, острие 90мм, ширина на острието 19мм, дебелина 2мм. Ножа е чисто нов с кутията. Цена 30лв. За връзка на лични или тел.0887519980. Аз съм от София. За страната изпращам с Еконт за сметка на купувача.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

BUTTON_POST_REPLY